College biedt ontwerpbegroting 2026 aan gemeenteraad aan
Afgelopen dinsdag, 30 september, heeft het college van burgemeester en wethouders de ontwerpbegroting 2026 vastgesteld en aangeboden aan de gemeenteraad. De begroting geeft een totaaloverzicht van alle plannen, inkomsten en uitgaven van de gemeente Bladel voor het komende kalenderjaar. De conceptbegroting 2026 is in te zien via https://bladel.begrotingsapp.nl/begroting-2026.

Informatiebijeenkomst op 6 oktober 2025
Aankomende maandag krijgt de gemeenteraad een (technische) toelichting op de ontwerpbegroting 2026 van de gemeente Bladel. Je bent van harte welkom om deze informatiebijeenkomst bij te wonen als toehoorder. De bijeenkomst vindt plaats in de raadzaal van het gemeentehuis (Markt 21 in Bladel) en begint om 19:30 uur.
Van ontwerp naar uitvoering
Tijdens de vergadering van de raadscommissie Middelen en Algemene Zaken op donderdag 30 oktober 2025 wordt de gemeentebegroting 2026 meningsvormend behandeld. De gemeenteraadsvergadering op dinsdag 11 november 2025 staat geheel in het teken van de Algemene Beschouwingen en besluitvorming over de begroting. Met het vaststellen van de begroting 2026 bepaalt de raad wat de gemeente Bladel in 2026 wil bereiken, welke activiteiten daarvoor gedaan moeten worden en hoeveel het mag kosten. Het college van burgemeester en wethouders is verantwoordelijk voor de uitvoering.