Expositie van Angela de Lepper in gemeentehuis van Bladel

Tot en met 18 november is er in de bovenhal van het gemeentehuis een expositie te zien van de Bladelse kunstenares Angela de Lepper. Nadat zij eerder dit jaar een expositie had in Eersel, groeide haar naamsbekendheid. In de tussentijd is Angela weer hard aan het werk gegaan met als resultaat 5 nieuwe werken die zijn toegevoegd aan haar collectie. De tentoonstelling bestaat uit 21 houten kunstwerken, elk met een eigen, persoonlijke boodschap.

Angela (1979) is al van jongs af aan creatief. Ze leerde werken met verschillende materialen en gereedschappen en ontwikkelde al vroeg een scherp oog voor vorm en detail. Na haar opleiding aan de Tuinbouw-vakschool Helicon in Vught werkte zij ruim tien jaar met passie als bloemist. Daarnaast gaf zij workshops, waarbij creativiteit en het hergebruik van materialen centraal stonden: wat voor de één afval was, vormde voor haar de basis van iets moois.

Een aantal jaren geleden maakte ze een moeilijke periode door vanwege ernstige ziekte. Tijdens haar herstel heeft zij rust en afleiding gevonden in creativiteit. Door een verbouwing in huis ontstond het idee om zelf wanddecoraties te maken van houten latjes, met natuurlijke materialen en kleuren. Zo ontstond haar huidige stijl: houten kunstwerken die niet alleen decoratief zijn, maar ook een verhaal vertellen.

De positieve reacties uit haar omgeving motiveerden Angela om haar werk te delen met een groter publiek. De expositie in Eersel was daar een mooi voorbeeld van. Hoe mooi is het dat ze nu haar kunst mag laten zien in haar eigen dorp.

De expositie is te bezoeken tijdens de reguliere openingstijden van het gemeentehuis. Op Angela’s website vind je meer over haar kunstwerken en het bijbehorende verhaal, bezoek hiervoor www.angeladelepper.nl